× franchisor.ir

اقامت پرتغال

راه های اخذ اقامت پرتغال مطابق آخرین قوانین اقامتی 2022

  • اقامت دائم پرتغال
  • سرمایه گذاری در پرتغال

اقامت دائم پرتغال

کشور پرتغال با تصویب قانون مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری توسط اتباع خارجی در پرتغال امکان اخذ اقامت دائم (گلدن ویزا) را فراهم نموده است.
در این قانون ذکر شده است افراد سرمایه گذار در املاک شهر لیسبون پرتغال با حداقل ارزش 500/000 یورو و یا املاک با عمر بیش تر از 40 سال در این شهر با حداقل ارزش 350/000 یورو و خریداران املاک در سایر شهرهای پرتغال با ارزش حداقل 350/000 یورو می توانند از مزایای اقامت دائم(گلدن ویزا) بهره مند گردند.
چند نکته مهم در زمینه اقامت دائم پرتغال :

  • اقامت گلدن ویزا پرتغال از طریق خرید ملک در این کشور برای مدت 5 سال برای متقاضی و افراد تحت تکفل وی صادر می گردد.
  • مبلغ قرارداد می بایست از حساب شخصی فرد در پرتغال پرداخت شده باشد و در موارد غیر از این امکان صدور اقامت دائم وجود ندارد.
  • دولت پرتغال در این قانون تضمین نموده است خریداران املاک پس از 5 سال می توانند به همان ارزش خریداری شده ملک خود را به دولت بفروشند و در نتیجه خریدار هیچ گونه ریسکی از بابت افت قیمت ها نخواهد پذیرفت.
  • امکان اجاره ملک برای خریدار به صورت بلندمدت یا کوتاه مدت وجود دارد و تنها شرط حضور در این نوع از اقامت 1 هفته حضور در سال در کشور پرتغال می باشد.
  • تمدید اقامت در صورت تملک ملک میسر است و کارت اقامتی برای مدت 5 سال برای سرپرست و اعضاء تحت تکفل وی تمدید می گردد.
  • این اقامت به فرزندان زیر 21 سال تعلق می گیرد و وقتی فرزند از سن 21 سال گذشت از شمول این قانون خارج خواهد شد.

portugal

سرمایه گذاری در پرتغال

کشور پرتغال عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن با جمعیت تقریبی 11 میلیون نفر و گستردگی جمعیتی خود سالیانه 217.6 میلیون دلار در سال 2021 تولید ناخالص ملی داشته است و این عدد 3% نسبت به سال قبل از آن، رشد داشته است.
در سال 2021 طبق آمارهای رسمی حدود 14.25 میلیون نفر از این کشور به عنوان توریسم بازدید کرده اند.
کشور پرتغال شرایط گوناگون سرمایه گذاری اعم از سرمایه گذاری در املاک و یا سرمایه گذاری در صنایع خاص مد نظر دولت و یا سرمایه گذاری در شرکت های مولد و سرمایه گذاری در اوراق بورس دولتی را به سرمایه گذاران خارجی ارائه نموده است.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد سرمایه گذاری در پرتغال در بخش املاک این است که هر ملکی که سرمایه گذار خریداری می نماید دولت تضمین می کند که با همان مبلغ بعد از 5 سال ملک را از سرمایه گذار خریداری کند مضاعف بر اینکه به خریدار و افراد تحت تکفل وی اقامت دائم تعلق می گیرد.
همچنین در بخش سرمایه گذاری نیز تسهیلات ویژه و تضامین دولتی به سرمایه گذار خارجی اطمینان حفظ سرمایه و سود را می دهد.

درباره پرتغال

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا بوده که پایتخت آن شهر لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی است که از شاخه زبان‌های رومی‌تبار می باشد.جمعیت این کشور 10.5 میلیون نفر و واحد پول آن یورو است. این کشور از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو بوده و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانی است. پرتغال جزء کشورهای توسعه ‌یافته به ‌شمار می‌آید. دین مردم این کشور مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی است.(ادامه مطلب)

 هلدینگ بین المللی اینوید با سابقه فعالیت در کشور یونان و دارا بودن تیم وکلای مجرب محلی امکان ارائه کلیه خدمات حقوقی جهت اخذ اقامت کشور یونان را دارا می باشد.

جهت دریافت مشاوره تلفنی، حضوری و تکمیل اطلاعات خود در زمینه سرمایه گذاری و اقامت یونان

از طرق مندرج در بخش تماس با ما اقدام فرمائید.

دفتر ایران

دفتر اتریش

کروکی آدرس

مشاوره رایگان