× franchisor.ir

مهاجرت به اروپا

چهار روش قانونی مهاجرت به اروپا برای خانواده ها

درحال حاضر روش های مختلفی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد. در این گزارش روش های قانونی مهاجرت به اروپا را تشریح می کنیم. طرق قانونی مهاجرت به اروپا معمولا مورد استقبال خانواده هایی قرار می گیرد که در ایران کسب و کار و روابط خانوادگی مستحکمی دارند و مایل نیستند صرفا جهت امکان زندگی در کشورهای اروپایی از روش های غیرقانونی که تبعات منفی بر زندگی خود و فرزندانشان خواهد داشت اقدام کنند. این دسته افراد در تمامی مراحل قانونی اخذ اقامت و یا تابعیت کشورهای اروپایی قادر هستند بدون هیچ مشکلی بین کشورهای اروپایی و یا ایران در رفت وآمد باشند. هلدینگ اینوید چهار روش قانونی مهاجرت به اروپا را به شرح زیر بررسی می کند.

مهاجرت به اروپا از طریق کار

در این روش فرد متقاضی با ارائه اسناد دال برتوانایی حرفه ای خود به اروپا مهاجرت می کند. مهاجرت به اروپا از طریق کاری معمولا در کشور های دانمارک، اتریش، سوئد و سوسیس امکان پذیر است. داشتن سابقه کاری قوی، مهارت های حرفه ای بالا و تحصیلات مرتبط و همچنین آشنایی با زبان کشور مقصد از جمله پیش نیاز های این روش مهاجرت به اروپا ست. ( ادامه مطلب )

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری یا خرید ملک

این روش با سرمایه گذاری در صنعت ساختمان و یا خرید اوراق قرضه دولتی امکانپذیر می شود. معمولا کشورهای مختلف محدودیت هایی متناسب با شرایط اقتصادی کشور خود در این نوع اقامت ها لحاظ می کنند. از جمله کشورهایی که از این طریق امکان مهاجرت به اروپا را امکانپذیر می کنند می توان به کشورهای زیر اشاره کرد :

مهاجرت به مجارستان با خرید اوراق قرضه دولتی به ارزش 500 هزار یورو

مهاجرت به یونان با خرید ملک به ارزش 250 هزار یورو

مهاجرت به قبرس با خرید ملک به ارزش 300 هزار یورو

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو

مهاجرت به پرتغال با خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو

(ادامه مطلب)

business

مهاجرت به اروپا  از طریق راه اندازی کسب و کار ثبت شرکت

اکثر کشورهای اروپایی برای آن دسته افرادی که مایل هستند در اروپا کسب و کار خود را توسعه دهند امکان اقامت و مهاجرت به اروپا را فراهم می کنند. در این روش افراد می بایست نیت واقعی برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در اروپا را داشته باشند . در صورتیکه مایل به استفاده از این روش قانونی برای مهاجرت به اروپا هستید میبایست شرایط اقتصادی و مالیاتی کشور مقصد را به خوبی بررسی کرده و بیزنس پلن یا برنامه تجاری مشخصی برای کسب و کار خود در اروپا داشته باشید.

(ادامه مطلب)

مهاجرت به اروپا با استفاده از قانون تمکن مالی

بعضی از کشورهای اروپایی برای خانواده هایی که به اندازه دو برابر متوسط درآمد مردم در اروپا درآمد ماهیانه دارند امکان مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت را فرآهم می کنند. از جمله این کشورها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مهاجرت به یونان با اثبات درآمد ثابت ماهیانه

مهاجرت به اتریش با اثبات درآمد ثابت ماهیانه

مهاجرت به اسپانیا با اثبات درآمد ثابت ماهیانه

مهاجرت به لوکزامبورگ اثبات درآمد ثابت ماهیانه

(ادامه مطلب)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره حضوری با کارشناسان ما از طرق مندرج در بخش تماس با ما در ارتباط باشید. 

دفتر ایران

دفتر اتریش

کروکی آدرس

مشاوره رایگان